Torty artystyczne

Idealne przepisy na tortowe popisy!

10 listopada 2018
tort lol surprise

Tort Halloween LOL Surprise

Ten tort Halloween LOL Surprise to idealny tort dla dzieci na Halloween, który super uzupełnia inne wypieki na Halloween!
17 października 2018
tort halloween granny

Tort Halloween Granny

Ten niesamowity tort HALLOWEEN Granny to znaczy straszna Babcia przyprawi waszych gości o gęsią skórkę.
17 października 2018
tort halloween kociołek

Tort Halloween Kociołek Czarownicy

Ten piekielny tort HALLOWEEN kociołek czarownicy jako bulgoczący kociołek jest idealny, jak chcecie straszne wypieki na Halloween
17 października 2018
tort halloween dynia

Tort Halloween jak rzeźbiona dynia

Ten przerażający tort HALLOWEEN jak rzeźbiona dynia o dwóch obliczach zrobiony jest z biszkoptu z dyni, a za zwykłą dynią na Halloween kryje się PRZERAŻAJĄCE drugie OBLICZE!
17 października 2018
tort donut

Mega Donut jak kultowy donut Simpsonów

Ten mega donut w kształcie kultowego donuta Simpsonów przełożony jest różowym kremem bezowym Swiss Meringue Buttercream o smaku truskawkowym.
6 października 2018
biszkopt

Biszkopt Jolandy Gampp a la my Cups’n’Cakes

Ten idealny biszkopt do tortów z masą cukrową jest bardzo stabilny - to znaczy nie rozpada się i nie kruszy - i jednocześnie soczysty, a nasączony syropem cukrowym smakuje po prostu rewelacyjnie.
19 września 2018
tort piętrowy Alicja w Krainie Czarów

Tort piętrowy Alicja w Krainie Czarów

Ten tort piętrowy Alicja w Krainie Czarów o wysokości 4 pięter składa się z wypieków, które znajdziecie w filmie Alicja Po Drugiej Stronie Lustra ustawione na stole podczas zwariowanej herbatki u Kapelusznkika. Weźcie kęs, zamknijcie oczy i dajcie się porwać w Krainę Czarów! Weźcie kęs, zamknijcie oczy i dajcie się porwać w Krainę Czarów!
19 września 2018
krem bezowy

Krem bezowy Swiss Meringue Buttercream

Ten krem bezowy Swiss Meringue Buttercream nadaje się idealnie zarówno do napełniania tortów jak i do wygładzania ich pod masę cukrową. Można do niego dodać dżem owocowy lub aromaty smakowe albo zafarbować go na różne kolory za pomocą barwników spożywczych żelowych.
19 września 2018
tort ever after high

Tort Ever After High – Kitty Cheshire

Ten tort w kształcie sukni balowej dla Kitty Cheshire w kolorach fioletu nie tylko wygląda bajecznie i marzycielsko, ale i fantastycznie smakuje Gumą Balonową. Weźcie kęs, zamknijcie oczy i dajcie się porwać w Krainę Czarów!