Torty urodzinowe

17 października 2018
tort halloween dynia

Tort Halloween jak rzeźbiona dynia

Ten przerażający tort HALLOWEEN jak rzeźbiona dynia o dwóch obliczach zrobiony jest z biszkoptu z dyni, a za zwykłą dynią na Halloween kryje się PRZERAŻAJĄCE drugie OBLICZE!
17 października 2018
tort donut

Mega Donut jak kultowy donut Simpsonów

Ten mega donut w kształcie kultowego donuta Simpsonów przełożony jest różowym kremem bezowym Swiss Meringue Buttercream o smaku truskawkowym.
6 października 2018
biszkopt

Biszkopt Jolandy Gampp a la my Cups’n’Cakes

Ten idealny biszkopt do tortów z masą cukrową jest bardzo stabilny - to znaczy nie rozpada się i nie kruszy - i jednocześnie soczysty, a nasączony syropem cukrowym smakuje po prostu rewelacyjnie.
19 września 2018
tort piętrowy Alicja w Krainie Czarów

Tort piętrowy Alicja w Krainie Czarów

Ten tort piętrowy Alicja w Krainie Czarów o wysokości 4 pięter składa się z wypieków, które znajdziecie w filmie Alicja Po Drugiej Stronie Lustra ustawione na stole podczas zwariowanej herbatki u Kapelusznkika. Weźcie kęs, zamknijcie oczy i dajcie się porwać w Krainę Czarów! Weźcie kęs, zamknijcie oczy i dajcie się porwać w Krainę Czarów!
19 września 2018
krem bezowy

Krem bezowy Swiss Meringue Buttercream

Ten krem bezowy Swiss Meringue Buttercream nadaje się idealnie zarówno do napełniania tortów jak i do wygładzania ich pod masę cukrową. Można do niego dodać dżem owocowy lub aromaty smakowe albo zafarbować go na różne kolory za pomocą barwników spożywczych żelowych.
19 września 2018
tort ever after high

Tort Ever After High – Kitty Cheshire

Ten tort w kształcie sukni balowej dla Kitty Cheshire w kolorach fioletu nie tylko wygląda bajecznie i marzycielsko, ale i fantastycznie smakuje Gumą Balonową. Weźcie kęs, zamknijcie oczy i dajcie się porwać w Krainę Czarów!
8 września 2018
tort ever after high

Tort Ever After High – Lizzie Hearts

Ten tort w kształcie sukni balowej dla Lizzie Hearts w kolorach czarnym, żółtym i czerwonym nie tylko wygląda wystrzałowo, ale i wyśmienicie smakuje miętą. Weźcie kęs, zamknijcie oczy i dajcie się porwać w Krainę Czarów!
1 września 2018
kolorowy tort tęcza

Kolorowy tort tęcza z kolorowymi biszkoptami

Ten kolorowy tort tęcza z kolorowymi biszkoptami to tęczowy tort udekorowany kolorowymi kwiatami w kolorach tęczy ze spływającą tęczą z Marshmallowych chmurek.
25 sierpnia 2018
tort beyonce

Tort BEYONCE

Kto powiedział, że w kuchni zawsze musi być poważnie i profesjonalnie... Pozwólcie sobie na trochę wariactwa podczas robienia tortu Beyonce, a z parodią Beyonce Single Ladies robienie tego tortu sprawia jeszcze więcej przyjemności 🙂